Menu Zamknij

Koncert Szkoły Muzycznej

KONCERT

SZKOŁY MUZYCZNEJ

10 czerwca zawitali do nas Goście ze Szkoły Muzycznej w Czasławiu – filia w Sułkowicach. Pani Halina Repeć opowiadała o specyfice nauki w tej artystycznej szkole. I aby pokazać efekty pracy, w krótkich występach zaprezentowali się uczniowie, grający m. in. na gitarze, akordeonie, flecie poprzecznym, trąbce, werblu, klarnecie, fagocie…. Pani Halina opowiadała też o sposobie gry na danym instrumencie. Trzeba zauważyć, że występujący potrafili pięknie się zachować przed publicznością, występowali bez większej tremy, a przede wszystkim oczarowali zgromadzonych niezwykłymi dźwiękami. „W instrumencie trzeba się zakochać” – młodzi muzycy przekonali, że naprawdę tak jest. Warto też podkreślić, że łączą oni naukę w dwóch szkołach i nigdzie nie mają „taryfy ulgowej”, za co należą im się dodatkowe brawa. P. Halina zaprosiła chętnych na dzień otwarty w szkole muzycznej już w najbliższy poniedziałek 13 czerwca.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Skip to content