Menu Zamknij

Wybory SU

Wybory
do Samorządu Uczniowskiego

    W dniu 10 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023. Wszyscy obecni w szkole uczniowie oddali swoje głosy na kandydatów do Samorządu Uczniowskiego oraz na opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

    Przewodniczącą naszej szkoły została uczennica klasy VIIa Anna Lipińska, zastępcą przewodniczącej  Klaudia Jędrzejowska z klasy Va oraz skarbnikiem Wojciech Kurowski z klasy Va. Najwięcej głosów na opiekuna Samorządu Uczniowskiego (klasy starsze) zdobyła pani Maria Lipińska. Spośród kandydatów na opiekuna Samorządu Uczniowskiego (klasy młodsze) wybrano panią Iwonę Wronę.

                                                                             Gratulujemy!

 

Galeria zdjęć

 

Skip to content