Menu Zamknij

dzień patrona

  DZIEŃ PATRONA
SZKOŁY

 W środę 15 czerwca na 3 i 4 lekcji odbył się Dzień Patrona naszej szkoły. Składał się z dwóch części. W pierwszej części uczniowie klas I – III malowali kolorowankę o Patronie a klasy IV – VIII grały w grę planszową „ABC miłości”.

 W drugiej części młodsze klasy grały w grę planszową a starsze rywalizowały na boisku w grze terenowej w której musieli wykazać się wiedzą, zręcznością oraz innymi umiejętnościami. W grze między innymi uczniowie odpowiadali na pytania związane z Patronem, historią czy  hymnem szkoły. Poznawali także zasady udzielania pierwszej pomocy prowadzone pod opieką Zuzi i Izabelii z klasy VIII b a także układali kostkę Rubika czy rzucali szyszkami do kosza. Całość wykonywanych zadań i konkurencji nadzorowali uczniowie klasy VIII B za co im bardzo dziękuję.

 Zwycięzcy konkurencji oraz całej gry zostaną ogłoszeni po zebraniu wszystkich wyników. Dziękuję uczniom za zaangażowanie i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań i konkurencji, wychowawcom za opiekę a Panu Sławkowi za oprawę muzyczną na zewnątrz.

 Z. Łapa

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Dzień Patrona – wyniki.

 

 Zwycięzcami poszczególnych konkurencji zostali:

 Układanie kostki Rubika – klasa V A

 Udzielanie pierwszej pomocy – klasa IV A

 Rzucanie szyszką do celu – klasa V A

 Uzupełnienie hymnu szkoły oraz cytat Ojczyzna – klasa VII B

 Test wiedzy historycznej – ex aequo klasa IVA, V A, VII A i VII B

 Quiz o Wyszyńskim. Miejsca Patrona – ex aequo klasa V B, VII B i VIII A

 Narysuj herb Prymasa – ex aequo klasa VII A i VII B

             Po podliczeniu wszystkich punktów wyniki przedstawiają się następująco:

 I miejsce klasa VII B

 II miejsce klasa V A

 III miejsce klasa VII A

 Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękuję za zaangażowanie i wykazanie się bardzo dużą wiedzą i umiejętnościami.

 Z. Łapa

 

Skip to content