Menu Zamknij

rozpoczęcie roku szkolnego

  Rozpoczęcie
roku szkolnego
2022/2023
 

 

                                                           Powitaliśmy nowy rok szkolny!

1 września, po dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy uczniowie wrócili do szkoły, aby pełni nowych sił, zapału i radości rozpocząć nowy rok szkolny 2022/ 2023.

O godzinie 8.30 rozpoczęła się Msza św., po której uczniowie wraz z nauczycielami udali się na halę sportową, gdzie o godzinie 9.45 Pan Dyrektor swoim przemówieniem rozpoczął pierwszy w tym roku szkolnym apel.

1 września to nie tylko inauguracja nowego roku szkolnego, ale także rocznica wybuchu II wojny światowej. O tych wydarzeniach opowiedzieli uczniowie kl. VIIIB i VIIIA w montażu słowno- muzycznym przygotowanym pod kierunkiem pani Anny Frosztęgi.

Na zakończenie uroczystości inauguracyjnej usłyszeliśmy wierszowane powitanie pierwszoklasistów przez uczniów klas drugich. Pierwszaki, trzymając mikrofon drżącą dłonią, zapewniały, że wcale się nie obawiają szkoły.

 

                                                                                                                            Agata Waruś, kl. VIIIB

 

ZDJĘCIA

Skip to content