Menu Zamknij

sukcesy plastyczne

Sukcesy plastyczne

naszych uczniów

                   11 grudnia 2022 r. zostały wręczone dyplomy oraz nagrody rzeczowe laureatom Gminnego Konkursu pt. „Ozdoba choinkowa”, którego organizatorem był Urząd Miejski w Sułkowicach. Przebiegał on w trzech kategoriach wiekowych: dzieci 5-9 lat, dzieci 10-18 lat oraz dorośli. Łącznie na Konkurs wpłynęło 77 prac, a dokonując ich oceny Jury wzięło pod uwagę: nawiązanie do tradycji bożonarodzeniowej, staranność wykonania, oryginalność, pomysłowość i ogólne wrażenie artystyczne.

Z naszej szkoły wyróżnienia zdobyli:

1.   Kategoria „Dzieci 5-9 lat”:

·         Krystian Oniszczuk, klasa III „b”

·         Nikodem Król, klasa III „b”

·         Martyna Surowiecka, klasa III „b”

·         Antoni Blak, klasa III „a”

·         Jan Ciężkowski, klasa III „a”

2.   Kategoria „Dzieci 10-18 lat”

·         Łukasz Rogowski, klasa V „b”

·         Adam Ciężkowski, klasa VI „a”

3.   Kategoria „Dorośli”

·         Gratulujemy pani Monice Król.

 

5 grudnia 2022 r. został również rozstrzygnięty IX Powiatowy Konkurs Plastyczny „Folklor w duszy gra- Polskie Góry”. Zorganizował go Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, a nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Myślenicach. Na Konkurs wpłynęło 156 prac, a Jury oceniło samodzielność wykonania prac, zgodność z tematem, pomysłowość, estetykę oraz ukazanie bogactwa i różnorodność Polskich Gór. Tematem Konkursu było stworzenie pracy plastycznej, inspirowanej kulturą, tradycją i folklorem regionu. Przyznano nagrody w sześciu kategoriach.

Z naszej szkoły Nagrodę Główną w kategorii „Klasy 4-6” zdobyła Oliwia Maniecka, uczennica klasy IV „b”, która wykonała swoje dzieło pod okiem pani Ewy Garbień.

Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym artystom.

                                                                                                               Iwona Wrona

 

Skip to content