Menu Zamknij

konkurs plastyczny

   

Ogólnopolski

Strażacki Konkurs Plastyczny

 

         

29 grudnia 2022 r. został rozstrzygnięty etap gminny Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. W Urzędzie Miejskim w Sułkowicach zebrali się przedstawiciele wszystkich gminnych jednostek OSP, którzy ocenili nadesłane na konkurs prace plastyczne w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy I-IV oraz klasy V-VIII. Jury wzięło pod uwagę m.in. zgodność pracy z tematyką oraz wkład własny i estetykę wykonania.

Z naszej szkoły laureatami konkursu zostali:

1.     Kategoria klasy I-IV

·         II miejsce- Magdalena Skorut, klasa IV „a”

·         III miejsce- Nikodem Król, klasa III „b”

·         V miejsce- Maciej Kuzon, klasa III „b”.

2.   Kategoria klasy V-VIII

·           I miejsce- Wiktoria Stręk, klasa V „a”

·           V miejsce- Dawid Moroń, klasa VI „a”

Kochane Dzieci. Bardzo serdecznie Wam gratulujemy. Wasze przepiękne prace zostały przesłane na szczebel powiatowy. Wkrótce otrzymacie zaproszenie na najbliższe posiedzenie Zarządu Gminnego OSP, gdzie zostaną Wam wręczone dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostałe dzieci również otrzymają drobne upominki za udział w konkursie.

                                                                                               Iwona Wrona

 Galeria prac

Skip to content