Menu Zamknij

1,5% dla szkoły

Akcja 1,5% dla Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach!!!

 

W imieniu Uczniów, Nauczycieli i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1,5 % podatku dochodowego na rzecz naszej szkoły. Przekazane przez Państwa środki planujemy wykorzystać na zakup sprzętu multimedialnego, który będzie służył naszym dzieciom.

1,5 % choć wydaje się tak niewiele, może uczynić dużo dobregoJ

Prosimy o przekazanie tej wiadomości, w miarę możliwości, swoim bliskim, znajomym, przyjaciołom. Dziękujemy za Państwa wsparcie, mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach dzięki wspólnym działaniom uda nam się zrealizować kolejne inwestycje dla dobra naszych dzieci.

Jak przekazać 1,5% podatku?

To łatwe 🙂

Odpisy z Państwa podatków trafią do Naszej Szkoły za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska”. Przy wypełnianiu zeznania podatkowego należy wpisać następujące dane:

  • Nazwa OPP: Stowarzyszenie Pomocy Szkole „MAŁOPOLSKA”
  • NUMER KRS0000052078
  • Kwota 1,5% odpisu

Cel szczegółowySzkoła Podstawowa nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach (bardzo ważne jest wskazanie celu szczegółowego, ponieważ tylko wtedy pieniądze trafią konkretnie do Naszej Szkoły!!!!)

Liczymy na Państwa wsparcie w obecnym roku! Liczy się każdy PIT!

 

 

Skip to content