Menu Zamknij

Dzień bezpiecznego Internetu

  DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU
 

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku.
Organizatorem tego  wydarzenia w Polsce jest od 2005 r. Polskie Centrum Programu Safer Internet, tworzone przez państwowy instytut badawczy 
NASK oraz Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.
W ramach obchodów  Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole uczennice z radiowęzła szkolnego , Zuzanna Światłoń  8a i Helena Biela 8a zaprezentowały wszystkim uczniom składającą się z wierszy i piosenek audycję radiową dotyczącą zasad bezpiecznego korzystania z Internetu (16.02.2023 r.), natomiast wychowawcy prowadzili zajęcia o tej tematyce.
Był to czas przypomnienia i przybliżenia problematyki bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz propagowania właściwych zachowań w sieci. Oprócz tego na holu szkoły została wykonana gazetka Jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

                                                                                                                            Aleksandra Łakomy
Galeria zdjęć

 

 

Skip to content