Menu Zamknij

luty w świetlicy

   Luty w świetlicy szkolnej  

Luty pomimo, iż krótki był nie mniej intensywny od pozostałych miesięcy. Po powrocie do szkoły z ferii zimowych na uczniów uczęszczających do świetlicy czekało wiele rozwijających i ciekawych zajęć. Pierwsze dni poświęciliśmy na wykonanie karnawałowych masek, a chętne dzieci przygotowały kartki walentynkowe dla bliskich osób. Dominowała również tematyka związana z bezpieczeństwem w sieci. Podczas zajęć zaprezentowane zostały krótkometrażowe filmiki, których celem była edukacja dzieci w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii, a także nauka krytycznego myślenia wobec dostępnych w Internecie treści. W ramach podsumowania uczniowie wykonali plakaty, w których zawarte zostały najważniejsze zasady. Ostatni tydzień lutego dotyczył tematyki związanej ze zdrowym i aktywnym stylem życia. Celem zajęć było kształtowanie nawyków zdrowego odżywania oraz zaakcentowanie znaczenia aktywności fizycznej.

Galeria zdjęć

Skip to content