Wyniki Gminnego Konkursu Wielkanocnego

w SOK „Kuźnia”

2 kwietnia 2023 r. został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Palm, Pisanek, Stroików i Kartek Wielkanocnych, który rokrocznie organizuje Sułkowicki Ośrodek Kultury „Kuźnia”. Konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, także wśród uczniów naszej szkoły, którzy pod okiem nauczycieli oraz rodziców przygotowali przepiękne ozdoby świąteczne z zastosowaniem ciekawych technik. Na podkreślenie zasługuje wykorzystanie tradycyjnych materiałów. Jury przyznało nagrody w kilku kategoriach, zwracając uwagę m.in. na pomysłowość wykonania prac.

Laureatami Konkursu z naszej szkoły zostali:

·         Kategoria „Palmy duże”.

Ø  I miejsce: Amelia Braś, Maja Matulska, Anna Matulska, Małgorzata Piechota klasa VI „a”.

Ø  Wyróżnienie: Amelia Łapa kl. IV „b”.

·         Kategoria „Palmy średnie”.

Ø  III miejsce: Wojciech Światłoń kl. VIII „b”.

Ø  Wyróżnienie: Maksymilian Chomenko kl. II „b”.

·         Kategoria „Palmy małe”.

Ø  III miejsce: Oliwia Maniecka kl. IV „b” i Maja Maniecka kl. III „a”.

Ø  Wyróżnienie: Nikodem Król kl. III „b” i Maksymilian Król kl. I „a”, Martyna Surowiecka kl. III „b”.

·         Kategoria „Pisanki kl. I-III”.

Ø  II miejsce: Radosław Sala kl. I „b”.

·         Kategoria „Pisanki kl. IV-VIII”.

Ø  Wyróżnienie: Jakub Burdek kl. VI „b”.

·         Kategoria „Stroiki kl. IV-VIII”.

Ø  I miejsce: Filip Chromy kl. VIII „b”.

·         Kategoria „Kartki świąteczne”.

Ø  II miejsce: Lidia Kopciuch kl. II „a”.

Ø  III miejsce: Aleksandra Oliwa kl. V „b”.

Wszystkim artystom, małym i dużym serdecznie gratulujemy! Rozdanie nagród odbędzie się 4 IV 2023 r. w Sułkowickim Ośrodku Kultury „Kuźnia” o godzinie 16:00. Zapraszamy!

Iwona Wrona