Menu Zamknij

Sukcesy uczniów klas młodszych

  Sukcesy uczniów klas młodszych  

W kwietniu uczniowie klas I – III wzięli udział w dwóch gminnych konkursach plastycznych, w których rywalizowały prace uczniów ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy. Pierwszy z nich zorganizowany przez szkołę w Krzywaczce polegał na wykonaniu zakładki do książki. W drugim, którego organizatorem była szkoła w Rudniku, uczniowie mieli wykonać pracę plastyczną pod hasłem „Kartka z życzeniami dla Ziemi”,  gdzie ocenie podlegała nie tylko szata graficzna wykonanej pracy, ale też życzenia skierowane do naszej planety, które uwzględniały jej aktualne problemy. Uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w obydwu konkursach, a ich prace były na bardzo wysokim poziomie, co odzwierciedlają wyniki:

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „Zakładka do książki”:

I miejsce – Zofia Blak kl. I a  – SP 2 Sułkowice

III miejsce – Radosław Sala I b – SP 2 Sułkowice

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „Kartka z życzeniami dla Ziemi”:

I miejsce Zuzanna Cudak kl. II b – SP 2 Sułkowice

III miejsce Eryk Leśniak kl. I b – SP 2 Sułkowice

Wyróżnienia: Szymon Kurowski kl. I b oraz Emil Światłoń kl. II b – SP 2 Sułkowice

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział, a laureatom jeszcze raz gratulujemy sukcesu.

M.K.

 

Galeria zdjęć

Skip to content