Menu Zamknij

dziennik pokładowy

  „Dziennik pokładowy”  

             1 czerwca 2023 r.klasa III „b” przygotowała niezwykłą uroczystość dla swoich rodziców. Już za kilkanaście dni uczniowie zakończą I etap edukacji, a po wakacjach podejmą naukę w klasie czwartej. Choć w naszej szkole jest wiele pięknych wydarzeń, ta uroczystość miała szczególny charakter. Po raz ostatni spotkaliśmy się w takim właśnie gronie: dzieci, rodzice i wychowawca. „Od września trzecioklasiści będą żeglowali po nieznanym oceanie wiedzy i pod inną banderą. Być może będą musieli pokonać niejeden sztorm, ale wierzę, że pod czujnym okiem nowego kapitana szczęśliwie dotrą do brzegu”- takimi słowy ze wzruszeniem pożegnałam swoich piratów…

Rodzice przygotowali dla dzieci przepiękne stroje, a uczniowie wzorowo odegrali swoje role w urokliwej scenerii. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na koniec same przyjemności: czas dla fotoreporterów, wspólny poczęstunek, wspomnienia i oczywiście wpisy do pamiątkowej klasowej kroniki… Kochani, nie mówię „żegnajcie”, mówię „do zobaczenia”.

                                                                                            Iwona Wrona

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Skip to content