Menu Zamknij

zwierciadło

  „Zwierciadło”  

           13 czerwca 2023 r. został rozstrzygnięty Regionalny Konkurs Plastyczny pt. „Zwierciadło”, który od lat organizuje Sułkowicki Ośrodek Kultury „Kuźnia”. Na Konkurs wpłynęło 113 prac, a jury oceniło je w pięciu kategoriach wiekowych. Zadaniem dzieci było wykonanie portretu osoby publicznej z powiatu myślenickiego dowolną techniką malarską. Zachęcamy Was do odwiedzenia naszej galerii i rozpoznanie, kto znajduje się na ilustracjach.

Laureatami Konkursu z naszej szkoły zostali:

1. Kategoria Szkoła Podstawowa klasy I-III

·         I miejsce- Radosław Sala, kl. I „b”

·         III miejsce- Hubert Jędrzejowski- Wąsik, kl. III b

oraz Sandra Światłoń, kl. III „a”.

2. Kategoria Szkoła Podstawowa klasy IV-VI

·         III miejsce- Kacper Garbień, kl. V „b”

·         Wyróżnienie- Adam Liszka, kl. IV „a”

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Rozdanie nagród odbędzie się 21 czerwca 2023 r. o godz. 16:00 na Stadionie KS „Gościbia” przy naszej szkole. Zapraszamy!

Przy tej okazji warto jeszcze wyróżnić Oliwię Maniecką, uczennicę klasy IV „b”, która całkiem niedawno odniosła wielki sukces, zdobywając nagrodę główną w X Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Folklor w duszy gra- Śląsk” /kategoria Szkoła Podstawowa klasy IV-VI). Zorganizował go Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Jego głównym celem było podtrzymywanie i kultywowanie tradycji związanych z folklorem oraz ukazanie bogactwa kulturowego regionu Śląska. 3 czerwca 2023 r. Oliwka odebrała nagrodę z rąk pana Józefa Tomala- Starosty Powiatu Myślenickiego.

Drodzy Mali Artyści, jesteśmy z Was bardzo dumni!

                                                                           Ewa Garbień, Iwona Wrona

Galeria zdjęć

Skip to content