Menu Zamknij

Dzień Rodziny w Ia

20 czerwca w klasie I a odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny.

 

Na spotkanie licznie przybyli zaproszeni Goście – Rodzice oraz Rodzeństwo małych aktorów.

Z tej okazji uczniowie wraz z wychowawczynią przygotowali dla Rodziców część artystyczną: wiersze, piosenki, tańce i życzenia. Posługując się słowami poetów, dzieci podziękowały Rodzicom za miłość, poczucie bezpieczeństwa, wyrozumiałość, za zawsze kochające serce.

W drugiej części programu artystycznego uczniowie, pod opieką nauczycielki języka angielskiego Pani Anny Frosztęgi, przedstawili przygotowany w języku angielskim spektakl pod tytułem ,,Pizza – party”.

Po części artystycznej dzieci wręczyły Rodzicom upominki, które samodzielnie wykonały oraz zaprosiły zgromadzonych gości na słodki poczęstunek przygotowany przez Mamy.

Takie uroczystości są okazją do bliższego poznania, umocnienia więzi rodzinnych, wyrażenia szacunku, a dzieciom dają możliwość zaprezentowania zdobytych umiejętności i talentów.

K. Dąbrowska

 

Występy uczniów

Skip to content