,,sprzątanie świata”

AKCJA „SPRZĄTANIE ŚWIATA”

21 września jak co roku nasza szkoła wzięła udział w Akcji „Sprzątanie Świata”. Uczniowie klas IV-VII otrzymali gumowe rękawiczki, worki na śmieci i pod opieką wychowawców wyruszyli, aby sprzątać okolice szkoły. Celem nadrzędnym akcji szkolnej było ukształtowanie postawy odpowiedzialności młodego pokolenia za obecny i przyszły stan środowiska naturalnego.
Cytując ideę przyświecającą całemu wydarzeniu: „Małe czyny powtórzone po tysiąckroć potrafią przynosić ogromne zmiany!”

D.Bednarz

LINK DO RELACJI : https://www.canva.com/design/DAFvG6SWdTA/X4HdtbmX8EcxgX6s5y8kNg/view?utm_content=DAFvG6SWdTA&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink