Menu Zamknij

Konkurs w Lubniu

            W dniu 23.11. 2023r.  nasz chór szkolny udał się na XVII Przegląd Pieśni Patriotycznej pod hasłem „…serca nutą Ojczyzna…”, do Lubnia.

             Nasze dzieci zaprezentowały utwór pt: „Ojczyzno ma” autorstwa ks. Karola Dąbrowskiego. Bardzo miło wspominamy ten moment. Organizatorzy zatroszczyli się o każdy szczegół. Był czas na próbę, zwiedzenie hali, a także na poczęstunek w bufecie, gdzie każde dziecko dostało soczek i drożdżówkę.

             Konkurs przygotowano na bardzo wysokim poziomie. W przeglądzie wzięło udział ponad 80 uczestników. Utwory prezentowane były świetnie przygotowane. Nie udało nam się zająć żadnego miejsca,  ale nie z takim założeniem tam pojechaliśmy. Dla nas było ważne wspólne spędzenie czasu, zaprezentowanie się poza murami szkoły i przede wszystkim świetna zabawa. Za udział w konkrsie otrzymaliśmy dyplom uczesnictwa. 

             Było to dla nas wielkie przeżycie, gdyż nasz chór szkolny zaczął swoją dzialność od września tego roku. Bardzo się cieszyliśmy, że w tak prestiżowym przeglądzie mogliśmy wziąć udział. Chór zaprezentował się znakomicie. I z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim dzieciom, które uczęszczają do szkolnego chóru. Są to:

 Kornelia Bizub, Lidia Kopciuch, Maja Śmiłek, Joanna Biela, Aleksandra Ciężarek, Maja Maniecka, Sandra Światłoń, Lena Konias, Oliwia Maniecka, Patrycja Gruca, Karol Gąsienica-Mikołajczyk, Magdalena Biela, Jagoda Sroka, Aleksandra Grabień, Igor Nowak, Emilia Kiebzak, Antonina Piątkowska, Jakub Latoń, Miłosz Starzec, Adrian Folga.

              Cieszę się bardzo, że nasz chór wzamacniają męskie głosy chłopców.

 Zapraszamy wszystkie dzieci, którym w sercu gra muzyka na nasze czwartkowe spotkania o godz. 14.40.

             Dziękuję p. Dawidowi za wspólną pracę i poświęcony czas.

 

M. Król

 Galeria zdjęć

Relacja filmowa

Skip to content