Menu Zamknij

mikołajki 2023

  Mikołajki  

 

6 grudnia w naszej szkole miało miejsce niezwykłe i pełne świątecznej magii spotkanie mikołajkowe, które dostarczyło uczniom mnóstwo radości i uśmiechu. W trakcie tego wyjątkowego dnia uczniowie mieli okazję spotkać się nie tylko z Mikołajem, ale także z Elfem i Aniołkiem. Nasi goście odwiedzili każdą z klas witając uczniów wierszykami, a następnie obdarowali wszystkich słodkimi upominkami.

 Po zakończeniu swojej wizyty w szkole, Mikołaj pożegnał się z uczniami i nauczycielami, obiecując, że wróci w przyszłym roku. Pozostawił po sobie nie tylko prezenty, ale również uśmiechy na twarzach wszystkich, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.

 

„Miło Mikołaju, że do nas przybyłeś
i że szkolne progi dzisiaj odwiedziłeś!
Za Twe dobre serce – bardzo dziękujemy!”

 

Małgorzata Moskal

 

 Galeria zdjęć

Skip to content