Menu Zamknij

turniej szachowy

Turniej Szachowy

 W szkolnej atmosferze pełnej ekscytacji i napięcia odbył się niedawno Międzyklasowy Turniej Szachowy, który zgromadził uczniów z różnych klas. Impreza, mająca na celu promowanie umiejętności szachowych i integrację uczniów, spotkała się z entuzjastycznym odzewem społeczności szkolnej.

 Turniej rozegrany został dwóch kategoriach wiekowych ( klasy 1-3, oraz klasy4-7), co pozwoliło młodszym i starszym uczniom rywalizować w oddzielnych grupach. Od najmłodszych klas po te starsze, każdy mógł poczuć dreszczyk emocji związany z partią szachów.

 Stołówka szkolna, zaadaptowana na arenę szachową, stała się miejscem fascynującej rozgrywki. Uczestnicy nie tylko zdobywali punkty w swoich kategoriach, ale także dzielili się umiejętnościami i wiedzą szachową. To wydarzenie nie tylko rozbudziło zainteresowanie grą w szachy, ale także stworzyło okazję do nawiązywania nowych przyjaźni i integrowania się między klasami.

 

Wyniki klas 1-3

1 miejsce Ignacy Hołota 1a
2 miejsce Alan Piątek
3 miejsce Dawid Majocha 3a

 

Wyniki klasa 4-7

1 miejsce Jakub Burdek 7b

2 miejsce Dawid Moroń 7a

3 miejsce Oliwier Pitala 6b

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów szachowych.

 

Galeria zdjęć

 

 

 

Skip to content