Menu Zamknij

1,5 % podatku

 1,5% dla Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Sułkowicach

 

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach!!!

 

Szanowni Państwo,
początek roku to czas nowych postanowień i planów. Wiele pomysłów chcemy wdrożyć w nowym 2024 roku w naszej szkole. Chcielibyśmy wspomóc i poprawić komfort nauki i pobytu uczniów w szkole, dać im najlepsze warunki do rozwijania pasji i zainteresowań. Pragniemy utworzyć pracownię językową, dlatego też w imieniu Uczniów, Nauczycieli i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1,5 % podatku dochodowego na rzecz naszej szkoły.

 

1,5 % choć wydaje się tak niewiele, może uczynić dużo dobregoJ

 

Prosimy o przekazanie tej wiadomości, w miarę możliwości, swoim bliskim, znajomym, przyjaciołom. Dziękujemy za Państwa wsparcie, mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach dzięki wspólnym działaniom uda nam się zrealizować kolejne inwestycje dla dobra naszych dzieci.

 

Jak przekazać 1,5% podatku?

 

To łatwe 🙂

 

Odpisy z Państwa podatków trafią do Naszej Szkoły za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska”. Przy wypełnianiu zeznania podatkowego należy wpisać następujące dane:

 

  • Nazwa OPP: Stowarzyszenie Pomocy Szkole „MAŁOPOLSKA”
  • NUMER KRS0000052078
  • Kwota 1,5% odpisu

 

Cel szczegółowySzkoła Podstawowa nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach (bardzo ważne jest wskazanie celu szczegółowego, ponieważ tylko wtedy pieniądze trafią konkretnie do Naszej Szkoły!!!!)

 

Liczymy na Państwa wsparcie w obecnym roku! Liczy się każdy PIT!

 

 

 

 

 

Skip to content