Menu Zamknij

spotkanie w Klubie Seniora

                                             Lekcje przy herbatce, czyli spotkanie z podróżnikiem w Klubie Seniora

W ubiegłą środę uczniowie klasy II b odwiedzili przyjaciół z Klubu Seniora, którzy zaprosili ich na wspaniałą wyprawę na najwyższe szczyty górskie. Wszystko to za sprawą Pana Piotra Batogi – alpinisty, podróżnika i przewodnika wysokogórskiego, który opowiedział o swoich wyprawach. Wspólnie z seniorami dzieci przeniosły sie na szczyt Denali, położony na Alasce, odwiedziły Machu Picchu w Peru i poznały życie mieszkańców wyspy Uros. Te niezwykłe opowieści poparte filmami, zdjęciami, pamiątkami i prawdziwym sprzętem wspinaczkowym zrobiły na nas niesamowite wrażenie, a pyszna herbatka i ciasteczka przygotowane przez seniorów dodatkowo umiliły nam czas.  Pochłonięci tą wspaniałą lekcją zupełnie zapomnieliśmy, że pora wracać. Korzystając z okazji złożyliśmy naszym kochanym babciom i dziadkom serdeczne życzenia z okazji ich święta, wręczając symboliczną laurkę i czekoladki. Bardzo dziękujemy za kolejne cudowne spotkanie, na którym znów mogliśmy się nie tylko wiele nauczyć, ale  i miło spędzić czas. 

M.K.

Skip to content