Menu Zamknij

zbiórka karmy

Zbiórka karmy i przysmaków dla psów  i kotów z przytuliska
w Harbutowicach.

 W grudniu 2023 r. w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy i przysmaków dla psów i kotów z przytuliska w Harbutowicach. Akcja zorganizowana została przez SU i cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem ze strony wszystkich uczniów. Zebrano sporą ilość zróżnicowanego jedzenia dla zwierząt (karmy suche i mokre, przysmaki), które na początku stycznia zostały dostarczone dla potrzebujących podopiecznych. W tej chwili przytulisko jest w całości zapełnione. Mieszka w nim około 40 osieroconych zwierząt, które czekają na pomoc.

 Serdecznie dziękujemy  wszystkim, którym nie jest obojętny los naszych pupili i aktywnie włączyli się w tą akcję.                                      
Dziękujemy za Wasze dobre serca!

 

Samorząd Uczniowski

 

 Galeria zdjęć

Skip to content