Menu Zamknij

4b w parku rozrywki

#LABORATORIUMPRZYSZŁOŚCI
4B w parku rozrywki
#LABORATRIOUMPRZYSZŁOŚCI
 

 01.03.2024 i 05.03.2024 r.  uczniowie klasy 4B wybrali się na wycieczkę do parku rozrywki. Trafili na diabelski młyn. Zastanawiają się, dlaczego te urządzenia zatrzymują się na określony czas, a następnie obracają się. Postanowili zbudować nowe urządzenia według podanych instrukcji i napisać program sterujący tymi urządzeniami.
 Uczniowie zostali podzieleni na sześć zespołów. Każdy zespół otrzymał zestaw LEGO Education SPIKETMEssential i urządzenia z zainstalowaną aplikacją sterującą.
 Po wykonaniu urządzenia uczniowie przystąpili do napisania programu sterującego i przeprowadzili szereg testów.
 Na koniec zajęć grupy zaprezentowały swoje prace.

Jan Kaciuba

Galeria zdjęć

Relacja filmowa

Skip to content