Menu Zamknij

PRZYSZŁA DO NAS WIOSNA!

Przyszła do nas wiosna!

„Przyszła do nas wiosna w kolorowych kwiatach,
Przyleciały ptaki z dalekiego świata.
Dobrze, że jest wiosna, wiosna cieszy nas
Słonko grzeje mocno, na spacery czas!”

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego pierwszy dzień wiosny jest bardzo radosny i długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów. W czwartek 21 marca uczniowie naszej szkoły zgodnie z tradycją pożegnali zimę i powitali upragnioną wiosnę. Tego dnia wszyscy pięknie prezentowali się w strojach z elementami zielonego koloru. Wyruszyliśmy w rytmie piosenek o wiośnie  barwnym, wiosennym  korowodem  przemierzając szkolne korytarze. Towarzyszyły nam słomiane panny marzanny, uosabiające odchodzącą zimę, wiosenne kwiaty oraz plakaty. Dzieci powitały wiosnę radosnymi okrzykami i wesołymi piosenkami. Powróciliśmy do swoich sal z szerokim uśmiechem i nadzieją, że wreszcie zawita tak upragniona przez wszystkich pora roku. Witaj wiosno!

Jolanta Stręk

Galeria zdjęć

Pochód wiosenny

Skip to content