Menu Zamknij

Gratulacje dla Weroniki

Gratulacje dla Weroniki.

           W tym roku szkolnym nasi uczniowie biorą udział w licznych konkursach. Jednym z nich jest II KONKURSU WIEDZY O RODZINIE JANA PAWŁA II „Emila Wojtyła – matka św. Jana Pawła IIorganizowany przez Archidiecezję Krakowską – Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Konkurs przeprowadzany jest w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Do etapu szkolnego zgłosiło się sześciu uczniów z których do etapu rejonowego zakwalifikowało się pięciu. Etap rejonowy odbył się 8 marca w szkole. Miło mi poinformować, że nasza uczennica Weronika Biela z klasy VI A zakwalifikowała się do finału tego konkursu, który odbędzie się 26 kwietnia w Wadowicach uzyskując ponad 80% poprawnych odpowiedzi.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za udział i pogłębianie wiedzy o rodzinie św. Jana Pawła II a Weronice gratuluję osiągniętego sukcesu życząc jednocześnie jak najlepszego wyniku w finale.

Opiekun

Skip to content