,,Jesteście Polsce potrzebni”

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
o Patronie kardynale Stefanie Wyszyńskim
 „ Jesteście Polsce potrzebni”

Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla klas 4 – 7, dotyczący plastycznej interpretacji słów, stanowiących hasło sztandaru szkoły:

„Jesteście Polsce potrzebni”

W konkursie wzięły udział wszystkie klasy: 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a i 7b.    Zadaniem każdej klasy było zaprezentowanie przynajmniej jednego plakatu tematycznego na dużym formacie papieru (minimum A3). Autorem pracy mogli być przedstawiciele klasy np. 1-2 osoby lub małe zespoły uczniów. Na konkurs wpłynęło 11 bardzo ciekawych plakatów, spośród których dominowały prace indywidualne bądź wykonane w parach.

Podczas wyboru laureatów jury konkursowe brało pod uwagę:

• zgodność pracy z tematem,
  • pomysłowość oraz trafność w zakresie interpretacji treści,
  • dobór stosowanej techniki, a także układ kompozycyjny,
  • samodzielność i pracochłonność wykonania,
  • walory estetyczne.

Prace oceniała komisja powołana przez organizatora konkursu- Zespół Patrona i wybrała laureatów na I, II i III miejsce, przyznała także wyróżnienia.

Komisja wybrała te prace, które  w pełni spełniały założenia konkursu oraz wyróżniały się pod względem treści przekazu i ogólnych walorów estetycznych.

Oliwia Maniecka kl. 5B          ex aequo             Maja Maniecka kl. 4 A

i Anna Gąsienica Mikołajczyk kl.4A

Joanna Biela kl. 4A

Mateusz Nowak kl. 4B i Maciej Kuzon kl. 4B

Wyróżnienie

Oliwia Kiszka kl.5B  i Wiktoria Garbień kl.5B

Mikołaj Światłoń kl.7B i Wiktor Nędza kl. 7B

Serdecznie gratulujemy Laureatom!!!

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie! 😊

Laureaci otrzymają dyplomy i drobne nagrody rzeczowe.  Prace wyeksponowane są na głównym korytarzu szkolnym, ponadto zostaną wykorzystane  podczas uroczystości poświęcenia sztandaru szkoły.

E.J-J