Menu Zamknij

Turniej szachowy

Turniej szachowy

Pięcioro uczniów naszej szkoły miało zaszczyt reprezentować naszą placówkę podczas niedawnego Rejonowego Turnieju Szachowego, który odbył się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach. To wydarzenie przyniosło nam wiele radości i dumy, a nasza drużyna szachistów wykazała się nie tylko umiejętnościami gry, ale także niezłomną determinacją.

Podczas intensywnej rywalizacji nasi uczniowie wykorzystali wszystkie swoje szachowe umiejętności, starając się osiągnąć jak najlepsze wyniki. Ich zaangażowanie oraz wysiłek zostały zauważone, a szczególnie chcemy podkreślić sukces Dawida Moronia z klasy 7A, który zajął zaszczytne piąte miejsce w turnieju. To osiągnięcie, które napawa nas dumą i potwierdza wysoki poziom umiejętności szachowych naszych uczniów.

Jesteśmy przekonani, że udział w tym turnieju to nie tylko świetna zabawa, ale także cenna lekcja współpracy, determinacji i rozwijania swoich pasji. Mamy nadzieję, że nasza szkolna drużyna szachistów będzie kontynuować swoją pasję i odnosić kolejne sukcesy w przyszłości.

                                                                                                          Maria Lipińska

 

Skip to content