Mistrz matematyki

Gminny Konkurs matematyczny „Mistrz matematyki”

Uczniowie klasy 7A, w składzie Małgorzata Piechota, Dominik Światłoń, Mateusz Kiebzak i Dawid Moroń, wzięli udział w Gminnym  konkursie matematycznym „Mistrz Matematyki”. Zmagając się z 16 zadaniami, zaprezentowali swoje umiejętności w matematyce na wysokim poziomie. Atmosfera podczas konkursu była wyjątkowo pozytywna i sprzyjająca koncentracji. Nasi uczniowie, wykazali  się determinacją i zaangażowaniem, podjęli wyzwania matematyczne z pełnym entuzjazmem.

Szczególnym powodem do dumy jest osiągnięcie Mateusza Kiebzaka, który zdobył drugie miejsce w konkursie. Jego wysoka pozycja świadczyła nie tylko o jego indywidualnych umiejętnościach matematycznych, lecz także o solidności i zaangażowaniu całego zespołu.

Gratulujemy naszym uczniom doskonałego wyniku w konkursie „Mistrz Matematyki”. Ich osiągnięcia jest dowodem na to, że ciężka praca i determinacja prowadzą do sukcesu. Niech to będzie inspiracją dla wszystkich uczniów, by dążyli do doskonałości w nauce matematyki oraz w innych dziedzinach życia.

M.L