Menu Zamknij

,,Znamię! Znam je?”

„Znamię! Znam je? – czyli co musisz wiedzieć o czerniaku skóry”
 

W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Czerniakiem i upowszechniania wiedzy o nowotworze złośliwym skóry, nasza szkoła wzięła udział w programie profilaktyczno-edukacyjnym „Znamię! Znam je? – czyli co musisz wiedzieć o czerniaku skóry”.
Co roku szkoły biorą udział w tej akcji, aby zwiększyć świadomość uczniów oraz ich rodziców na temat czerniaka, który jest jednym z najbardziej agresywnych nowotworów i zachęcić wszystkich do regularnego badania skóry oraz przestrzegania podstawowych zasad ochrony przed czerniakiem.
Więcej szczegółów o tej akcji dostępnych jest na stronie: https://www.akademiaczerniaka.org/https://www.gwiazdanadziei.pl/znamie-znam-je
 
Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na ten temat :
 
                                                                                                                                                                                        Koordynator programu: Dorota Bednarz
Skip to content