Menu Zamknij

młody talent kolarstwa

 

Młody talent kolarstwa z 7a

 

 30 maja 2024 roku, w ramach obchodów „Światowego Dnia Roweru”, odbyły się emocjonujące zawody kolarskie dla młodzieży i amatorów. Wśród wielu zdolnych uczestników, szczególnie wyróżnił się nasz uczeń klasy 7a Wojtek Kurowski, który zdobył pierwsze miejsce w kategorii chłopców ur. w latach 2010,2011.

Wojtek, młody pasjonat kolarstwa, już od pierwszych minut wyścigu pokazał, że jest w doskonałej formie. Jego determinacja i znakomite umiejętności techniczne pozwoliły mu prześcignąć rywali i pierwszy przekroczyć linię mety. Zwycięstwo to nie tylko pokazuje jego talent, ale również ciężką pracę i zaangażowanie w treningi, które przynoszą efekty.

Za swoje osiągnięcie Wojtek otrzymał puchar oraz atrakcyjne nagrody, które z pewnością będą dla niego dodatkową motywacją do dalszego rozwijania swoich umiejętności kolarskich.

Gratulacje dla Wojtka, który pokazał, że sport to nie tylko rywalizacja, ale także zabawa i doskonały sposób na zdrowie. Trzymamy kciuki  i kibicujemy mu w dalszych zawodach.

                                                                      

 

Skip to content