X powiatowy konkurs moja gmina, mój powiat, moja mała ojczyzna

X Powiatowy Konkurs Moja gmina, mój powiat, moja mała Ojczyzna

4 czerwca 20224 roku reprezentowaliśmy naszą szkołę w X edycji powiatowego konkursu: „Moja gmina, mój powiat, moja mała Ojczyzna” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach. Rywalizacja konkursowa odbywała się w Zespole Szkół zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły dwuosobowe w składzie : Mateusz Kiebzak i Dawid Moroń (kl. VIIa), Jakub Burdek i Mikołaj Światłoń (kl. VII b) oraz Oliwier Pitala i Karol Piątkowski (kl. VIb). Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy o samorządzie terytorialnym, zachęcanie młodzieży do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej, a także podnoszenie poziomu wiedzy na temat własnej gminy, powiatu. Zadaniem konkursu było przygotowanie i zaprezentowanie prezentacji multimedialnej na wybrany przez siebie temat.

Pierwsze miejsce zajął zespół z klasy VIIa reprezentowany przez uczniów w składzie :
Mateusz Kiebzak i Dawid Moroń.

Wyróżnienia otrzymały pozostałe dwa zespoły w składzie:  Jakub Burdek i Mikołaj Światłoń oraz Oliwier Pitala i Karol Piątkowski.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!