Menu Zamknij

Takie dni lubimy!!!

Takie dni lubimy!!!!

 

W dniu 18 czerwca 2024 r. z ogromnym zapałem i radością obchodziliśmy w naszej  szkole Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu. Był to niezwykły dzień pełen wspólnych aktywności i zabawy!!!
Rozpoczęliśmy go od rywalizacji pomiędzy klasami IV – VII. W kilku pracowniach były przygotowane różne konkurencje; kalambury, quizy wiedzy filmowej, polonistycznej czy geograficzno- biologicznej, nie mogło zabraknąć również łamigłówek matematycznych. Natomiast klasy I- III  w tym samym czasie dzielnie walczyły z grami planszowymi oraz testowały imponujące  dwa dmuchańce ustawione na boisku szkolnym. W starszej grupie wiekowej – Omnibusami – została klasa 7a – gratulujemy zwycięstwa.
Następnie wszyscy udaliśmy się na boisko szkolne i  na tory przeszkód, gdzie musieliśmy pokonać różne wyzwania sportowe, testując nasze zręcznościowe i fizyczne umiejętności. Oczywiście najwięcej emocji dostarczył mini turniej piłki nożnej i biegi na różnych dystansach.
            Podczas zmagań sportowych cały czas towarzyszył nam niesamowity doping uczniów oraz gorące rytmy  muzyki, co sprawiło, że atmosfera tego dnia była pełna radości i pozytywnej energii! Ten dzień był także doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji i promowania zdrowego stylu życia.

Po absorbujących  zabawach udaliśmy się na spotkanie z policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach –  młodszym aspirantem – Sebastianem Krukiem, który przypomniał uczniom zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku. Wszyscy utrwalili sobie zasady poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię; zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych; jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców; a także –  jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji. Takie dni lubimy !!!!

Galeria zdjęć

Skip to content