Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

rok_2013_2014

konkurs języka niemieckiego - II edycja

"DEUTSCHFAN"

W  dniu 26 marca 2014 zorganizowany został konkurs JĘZYKA NIEMIECKIEGO "DEUTSCHFAN" EDYCJA II przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach.

Nasza drużyna zajęła II miejsce.

Gratulujemy sukcesu.

konkurs języka niemieckiego

Serdeczne gratulacje, Kasiu!

             Z radością idumą przyjęliśmy wiadomość, że Kasia Repeć (3b) została Laureatką Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

            Po ciężkich testach pisemnych w Krakowie nadszedł czas na Nowy Sącz. Tutaj 18 lutego Kasia przeszła w świetnym stylu drugie eliminacje pisemne, a 10 marca oczarowała swoim ustnym wystąpieniem na temat mody i zakupów (temat tylko dla prawdziwej kobiety!) szanowną, aczkolwiek surową komisję. Stało się! Kasia jest wśród 21 najlepiej władających językiem niemieckim gimnazjalistów w województwie małopolskim.

Mamy również nadzieję, że kilkakrotne podróże na trasie Sułkowice – Nowy Sącz przydadzą się naszej Laureatce w zdobyciu drugiego tytułu, tym razem z geografii.

Alle drücken dir Daumen, Kasia. Mach’s gut!

 

Opiekunka

strona www

IX edycja konkursu "Strona WWW"

W dniu 26 marca 2014 r. odbyła się IX edycja konkursu "Strona WWW" organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicah.
Nasze gimnazjum reprezentowały dwa zespoły:

  1. Mateusz Kamyczura 3c i Bartosz Kęsek3c
  2. Dawid Krawczyński 2b i Bartłomiej Pyda 2b 

I miejsce zajął zespół w składzie: Mateusz Kamyczura i Bartosz Kęsek.

Gratulujemy sukcesu

Jan Kaciuba