Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Wybory SU

Wybory
do Samorządu Uczniowskiego

 

 

    W dniu 10 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023. Wszyscy obecni w szkole uczniowie oddali swoje głosy na kandydatów do Samorządu Uczniowskiego oraz na opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

 

    Przewodniczącą naszej szkoły została uczennica klasy VIIa Anna Lipińska, zastępcą przewodniczącej  Klaudia Jędrzejowska z klasy Va oraz skarbnikiem Wojciech Kurowski z klasy Va. Najwięcej głosów na opiekuna Samorządu Uczniowskiego (klasy starsze) zdobyła pani Maria Lipińska. Spośród kandydatów na opiekuna Samorządu Uczniowskiego (klasy młodsze) wybrano panią Iwonę Wronę.

 

 

                                                                             Gratulujemy!

 

Galeria zdjęć