Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Słodkie podziękowanie

   Słodkie
podziękowanie
 

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodzice, Babcie, Ciocie, Uczniowie, a także Pracownicy szkoły!

8 listopada 2022 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole akcję pod hasłem „Słodki smak wolności”, w ramach obchodów 104 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zaproponowaliśmy Państwu przygotowanie wypieków w barwach biało-czerwonych. Do naszej szkoły dotarły w ogromnej ilości pięknie ozdobione i zapakowane mufinki, ciasteczka, pierniczki oraz inne słodkości. Kiermasz wypieków przyniósł nam dochód w wysokości 2035 zł, który w całości przeznaczymy na potrzeby uczniów.

Słodko dziękujemy za przygotowanie „patriotycznych wypieków” i wsparcie naszych działań. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do Rodziców, którzy zakupili opakowania do ciastek, w szczególności pani Annie Oleksy. Na pochwałę zasługują  uczniowie z klasy VI „a”, którzy poświęcili swój wolny czas pomagając przy obsłudze kiermaszu oraz dziewczynki z klasy VIII „a” Anna Lipińska i Zuzanna Światłoń oraz z klasy VIII „b” Zuzanna Zborowska. Życzymy wszystkim udanego świętowania oraz radości z wolnej i niepodległej Polski.

Opiekunki SU

I. Wrona, M. Lipińska

Galeria