Słodkie podziękowanie

Słodkie
podziękowanie

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodzice, Babcie, Ciocie, Uczniowie, a także Pracownicy szkoły!

Słodko dziękujemy za przygotowanie „patriotycznych wypieków” i wsparcie naszych działań. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do Rodziców, którzy zakupili opakowania do ciastek, w szczególności pani Annie Oleksy. Na pochwałę zasługują  uczniowie z klasy VI „a”, którzy poświęcili swój wolny czas pomagając przy obsłudze kiermaszu oraz dziewczynki z klasy VIII „a” Anna Lipińska i Zuzanna Światłoń oraz z klasy VIII „b” Zuzanna Zborowska. Życzymy wszystkim udanego świętowania oraz radości z wolnej i niepodległej Polski.

Opiekunki SU

I. Wrona, M. Lipińska