gratulacje dla laureatów

GRATULACJE DLA LAUREATÓW!!!

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSULITERACKO-PLASTYCZNEGO

XXI edycji pod hasłem: „SPOŁECZNA KRUCJATA MIŁOŚCI”

Szczegółowa prezentacja wyników konkursu i galeria prac laureatów znajduje się na stronie organizatora: Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego –Prymasa Tysiąclecia: (www.zs7.lublin.pl)

Serdecznie zapraszam do pięknej prezentacji

Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w konkursie w kategorii: praca plastyczna. Zadaniem uczestników było zilustrowanie dowolną techniką  haseł zawartych w „ABC Społecznej KrucjatyMiłości”.

Ogółem do organizatora wpłynęło 837 prac  z 16 województw, z czego 530 to prace plastyczne. Tym bardziej z radością dziękujemy uczestnikom konkursu i serdecznie GRATULUJEMY LAUREATOM!!!

W kategorii kl.0-3

I miejsce ex aequo Hubert Jakóbik kl. 2 (op. M. Klus)

II miejsceex aequo Nikodem Król kl. 1 (op. I. Wrona)

Wyróżnienia: Mateusz Nowak kl. 1 (op. I. Wrona)

Oliwia Maniecka kl. 2 (op. M. Klus)

W kategorii kl. 4-6

Wyróżnienie: Arkadiusz Nowak kl. 6 ( op. E.Jakóbek-Jezioro)

W kategorii kl. 7-8

II miejsce: Martyna Burliga kl. 7 (op. E.Jakóbek-Jezioro)

Forma wręczenia nagród i dyplomów będzie ogłoszona przez organizatora zależnie od sytuacji epidemiologicznej.

Gratulując  Uczniom, pragnę w imieniu własnym i   Koleżanek - p. Iwony i p. Magdy podziękować Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie przy realizacji prac konkursowych w tym  trudnym okresie nauki zdalnej.

E. J-J