zaproszenie

na Rynku w Sułkowicach

organizowany jest kiermasz świąteczny
przez Urząd Gminy.

Po ustaleniu z Dyrekcją, nasza szkoła

chętnie będzie w nim uczestniczyć.

Bardzo prosimy wszystkich rodziców,
nauczycieli oraz dziecio zaangażowanie
w tę akcję, gdyż cel jest szczytny.

Zbieramy fundusze
na nowy sztandar szkoły!

P.S. Inwencja twórcza bez granic, byle na temat Świąt Bożego Narodzenia np. stroiki, bombki, kartki, choinki, anioły itp. Zachęcamy również do przygotowania wypieków pierniczków ;) Prace, tak jak było wcześniej ustalone, zanosimy do wychowawców lub do sekretariatu. Szkoła zapewni dodatkowe pomieszczenie.

Jeśli są to ozdoby ze świeżych gałązek, prosimy o ich dostarczenie bezpośrednio na kiermasz w niedzielę lub w ostatni dzień przed datą kiermaszu do szkoły tzn. w piątek 10 grudnia.

Z góry bardzo Wam dziękujemy