nauka hybrydowa

Szanowni Rodzice

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szkoła Podstawowa nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach przechodzi na nauczanie hybrydowe od poniedziałku, tj. od 26 kwietnia 2021 r.

Klasy I – III uczęszczają do szkoły według harmonogramu:

Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b

Klasa III a

Klasa III b

26 kwiecień

w domu

Pozostałe klasy IV – VII obowiązuje nauczanie zdalne.

Jednocześnie przypominam, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603) dzień: 29 i 30 kwietnia 2021 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. W tych dniach szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

Marceli Pacut