Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Odjazdy busa

 

Odjazdy busa

 Informujemy, że w nowym roku szkolnym będzie zorganizowany dowóz dla wszystkich chętnych dzieci. Zapewnia go Firma pana Dariusza Gąsienicy-Mikołajczyka. Z bezpłatnego dowozu mogą skorzystać uczniowie, których odległość z domu do szkoły nie przekracza 3 km (klasy 1-4) oraz 4 km (klasy 5-8). Pozostałe dzieci uiszczają stosowną opłatę u pana kierowcy. Podczas jazdy busem dzieci mają zapewnioną opiekę pracownika szkoły.

 

Bliższych informacji udzieli Państwu pan Dariusz- nr telefonu 604 313 447.

 

Odjazdy busa ze szkoły:

 godz. 13:00

·         godz. 13:40

 ·        godz. 15:30

 Uczniowie są zobowiązani do przestrzegania regulaminu obowiązującego w busie, w szczególności zasad podróżowania w stanie epidemii.