Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Odkrywamy ciekawe miejsca Małopolski

 

  „Odkrywamy ciekawe miejsca Małopolski”
wspólnie z klasą III b

 17.09. uczniowie klasy III b wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną, podczas których odbyła się premiera naszego wspólnego filmiku w ramach cyklu „Odkrywamy ciekawe miejsca Małopolski”. To kolejne wspólne przedsięwzięcie stało się okazją do poznania niezwykłej historii Krakowa i jego zabytków. Uczniowie z wielkim entuzjazmem podeszli do swoich ról, prezentując nieznane im dotąd ciekawostki dotyczące królewskiego miasta. W trakcie zajęć wykazywali się oni także ogromną wiedzą w tym temacie, rozwiązując zagadki przygotowane przez panią Anię. Wspólny projekt nie tylko sprawił uczniom niezwykłą frajdę, ale przede wszystkim w ciekawy i oryginalny sposób przybliżył im historię tego wspaniałego miasta. Gorąco dziękujemy pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej za wspaniałą inicjatywę i z niecierpliwością czekamy na kolejną część wspólnego cyklu.  

 

Magdalena Klus

 

ZDJĘCIA-KLIKNIJ