Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

WITAMY JESIEŃ

 

WITAMY JESIEŃ

       23 września powitaliśmy Jesień - cudowną porę roku, pełną ciepłych barw, tańczących liści, smakowitych grzybów i nastrojowej ciszy. W tym dniu wszyscy uczniowie przyszli kolorowo ubrani. Na korytarzach królował kolor żółty, brązowy, czerwony i pomarańczowy. W salach lekcyjnych pojawiły się jesienne gazetki, kąciki przyrody, a w oknach wielobarwne liście. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w przygotowaniu jesiennych kompozycji i dekoracji na szkolnym holu.

Mamy nadzieję, że tak wspaniale powitana jesień nie będzie smutna, nudna i zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby!

 

B. Szuba

 

"Idzie jesień"

 

Idzie łąką, idzie polem
Pod złocistym parasolem.

 

Gdy go zamknie- słońce świeci.
Gdy otworzy- pada deszcz.

 

Kto to taki? Czy już wiecie?
Tak! To właśnie jesień jest!

 

T. Śliwiak

 

ZDJĘCIA-KLIKNIJ