Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

konkurs BRD

3 miejsce w Polsce!

 

Mateuszek- gratulujemy!

 

 

5 listopada 2021 r. został rozstrzygnięty Konkurs „Odblaskowy senior-odblaskowy wnuczek”, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego z BRD „Odblaskowo, widocznie, bezpiecznie”. Honorowy patronat nad Konkursem objął Małopolski Kurator Oświaty pani Barbara Nowak.

 

Głównym celem konkursu było promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach, szczególnie wśród dzieci i seniorów; uświadomienie uczniom konieczności noszenia elementów odblaskowych, a także zainteresowanie nauczycieli oraz rodziców problematyką bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

 

Na Konkurs wpłynęło 598 prac z całej Polski, a wśród nich było oczywiście przepiękne dzieło Mateuszka Nowaka- ucznia klasy II „b”. Mateuszek, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i gratulujemy Ci z całego serca tak wysokiego osiągnięcia. Szczególne wyrazy uznania kierujemy również do Twoich Rodziców, pani Ani oraz pana Łukasza za nieustanne wsparcie.

 

Dyplom oraz nagroda rzeczowa zostaną wysłane pocztą. Bądź cierpliwy.

 

                                                                                                 Iwona Wrona