Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

wycieczka andrzejkowa

 

   Andrzejkowe wyjazdy
do Myślenic
 

 

 

      W poniedziałek 22 listopada uczniowie z klas 3 „a” i 3 „b”, a w środę uczniowie z klas 1 „a” i 1 „b” pojechali na Andrzejkową wycieczkę do parku rozrywki dziecięcej Hipihop w Myślenicach. Głównym celem wyjazdu był udział dzieci w spotkaniu Andrzejkowym. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnych wróżb i przepowiedni w zagadkowej i tajemniczej scenerii przygotowanych specjalnie na ten dzień pomieszczeń. Dzieci  z  zapałem kręciły kołem fortuny, poznawały imiona swoich przyszłych wybraków, wrzucały zapisane marzenia do magicznej skrzyni, czy odczytywały przepowiednie zakręconej butelki. Nie zabrakło wyścigów na miotłach oraz zabawy z wirującymi kapeluszami. Głównym punktem programu było oczywiście lanie wosku przez dziurkę od klucza i odczytywanie woskowych  symboli.  Uczniowie z wielką radością i zapałem korzystali również z  torów przeszkód, dmuchanych zamków, trampolin, zjeżdżalni tubingowej, ścianki wspinaczkowej, a także basenów z gąbkami. Każdy mógł w tej różnorodności atrakcji znaleźć coś dla siebie, a radości i wesołej zabawie nie było końca. 

 

 

Wychowawczynie klas 1a,1b, 3a, 3b

 

ZDJĘCIA