Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

WYNIKI MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIBLIJNEGO

 Wyniki Małopolskiego Konkursu Biblijnego!

„Człowieka bowiem nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa.

 A raczej człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć ani kim jest, ani jaka jest jego właściwa godność, ani jakie jego powołanie i ostateczne przeznaczenie. Nie może tego wszystkiego zrozumieć bez Chrystusa.”

 św. Jan Paweł II

             W dniu 3 lutego w naszej szkole odbył się etap rejonowy Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE”. W etapie rejonowym znalazły się trzy osoby, które zakwalifikowały się z etapu szkolnego: Kamil Rusek z klasy IV a, Agatka Waruś z klasy VII b i Szymon Biela z klasy VIII b. Uczestnicy konkursu musieli się zmierzyć w ciągu 90 minut z 45 zadaniami konkursowymi  ze znajomości Ewangelii według św. Marka oraz z dodatkową lekturą.

             25 lutego zostały ogłoszone oficjalne wyniki etapu rejonowego na stronie Kuratorium w Krakowie. Miło mi poinformować, że nasza uczennica Agatka Waruś zakwalifikowała się po raz trzeci z rzędu do etapu finałowego w Krakowie, który odbędzie się 21 marca.

 Wszystkim uczestnikom konkursu składam podziękowanie za trud, pracę i zaangażowanie w pogłębianiu wiedzy biblijnej, a Agatce gratuluję awansu do etapu finałowego.

Katecheta

   Z. Łapa

  Wszystkich chętnych zapraszam do sprawdzenia swojej wiedzy (test w załączniku).

 Życzę powodzenia!

 

 

 

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (etap-rejonowy-zadania.pdf)etap-rejonowy-zadania.pdf[ ]500 Kb