Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej

 

 

GMINNY PRZEGLĄD

PIEŚNI PATROTYCZNEJ

 

13 maja 2022 r. w Zespole Placówek Oświatowych  im.  św. Jadwigi Królowej Polski odbył się Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowała solistka Aleksandra Kuźniar z klasy 8a oraz zespół w składzie: Katarzyna Kuchta 7a, Kinga Sroka 7a oraz Zuzanna Światłoń 7a.

Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali wysoki poziom przygotowania, a pieśni patriotyczne w ich wykonaniu nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Ostatecznie solistka Aleksandra Kuźniar z utworem  „Biały krzyż” zajęła I miejsce (ex aequo). W kategorii  zespół/grupa III miejsce przypadło naszym dziewczynom, które przy akompaniamencie skrzypiec Zuzi Światłoń wykonały  wojskową pieśń „O mój rozmarynie”.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

K.Tyrpa

GALERIA